Рятувальники провели масштабні навчання

Дослідження території, гасіння пожежі, ліквідація хімічних загроз, розбір завалів, допомога постраждалим та порятунок людей. Ось далеко не повний перелік вправ, які бійці ДСНС відпрацьовували на території Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, впродовж двох діб.

Військові дії та їх наслідки вимагають від рятувальників не лише професіоналізму й оперативності.

Сьогодні, від рятувальної служби на основі набутого практичного досвіду вимагається проявляти розумну ініціативу та вдосконалювати алгоритми своїх дій, аби і реагування підрозділів і допомога постраждалим надавались у найкоротші терміни.

Розроблена програма дводенних навчань дозволила надзвичайникам, в умовах максимально наближених до реальних, і вдень і вночі відпрацювати і індивідуальні дії, і попрацювати в складі зведених ланок та окремих підрозділів.

Значну увагу в ході навчань було приділено взаємодії різних служб, які зазвичай залучаються для робіт на місці надзвичайних подій. Поліція, медицина катастроф, Товариство Червоного хреста, представники інших служб екстреного виклику напрацьовували в ході навчань найбільш ефективний алгоритм взаємодії.

Навчання дозволили усім учасникам не лише напрацювати новітні алгоритми дій, а й вдосконалити власні методи та способи реагування на наслідки надзвичайних подій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.