На лаві підсудних чоловік, який продавав наркотичні та сильнодіючі лікарські засоби

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно черкащанина, який незаконно придбав та зберігав з метою збуту наркотичні засоби у великих розмірах, а також та сильнодіючі лікарські засоби.

За даними слідства місцевий житель, незаконно придбав наркотичний засіб – метадон та сильнодіючий лікарський засіб – димедрол, які зберігав з метою подальшого збуту у формі «закладок» у вільно доступних місцях на території Черкас.

У ході особистого обшуку в чоловіка вилучено 31 згорток з наркотичними та сильнодіючими лікарськими засобами, а також виявлено 30 згортків з вказаними речовинами, які чоловік сховав на вулицях міста у формі «закладок».

За клопотанням сторони обвинувачення підозрюваного вяли під варту.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 307 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна; ч. 1 ст. 321 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк від трьох до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.