Результати роботи відділу внутрішньої безпеки органів ДФС у Черкаській області за 2017 рік

Звітного року відділом внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Черкаській області проведено 1145 профілактичних заходів з упередження вчинення посадовими особами ДФС області та митниці корупційних правопорушень (2016 року – 1015). Про це інформують у головному управлінні ДФС у Черкаській області.Відділом розглянуто 25 звернень юридичних і фізичних осіб на можливі неправомірні дії посадових осіб ДФС та проведено 100 службових перевірок (за 2016 рік – 155 перевірок). Результат: керівництву державних податкових інспекцій області внесено 22 подання для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників (за 2016 рік – 90). 10 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності. 8 – винесені офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій.

До органів прокуратури звітного року направлено 33 матеріали для надання правових висновків діям податкових та митних працівників і прийняття відповідних рішень.

За результатами розгляду матеріалів перевірок відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Черкаській області правоохоронними органами області відкрито 12 кримінальних проваджень – 10 відносно співробітників ДФС у Черкаській області щодо вчинення ними кримінальних проступків, 2 – за фактами передачі суб’єктами господарювання неправомірної вигоди (хабара) працівникам фіскальної служби.

Відносно восьми працівників ДФС області складено протоколи про вчинення корупційних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 172-6 КУпАП – за несвоєчасну подачу е-декларацій про доходи за 2016 рік, які направлено до суду для прийняття відповідного рішення. П’ятьох працівників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.

По трьох кримінальних провадженнях підслідним оголошено підозри у вчиненні кримінальних правопорушень.

По трьох складено обвинувальні акти та направлено матеріали до суду для прийняття відповідного рішення.

По одному з направлених до суду кримінальних проваджень, підслідну особу визнано винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України та призначено їй міру покарання у вигляді одного року позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування один рік, з іспитовим терміном 1 рік.

Робота з упередження і виявлення кримінальних та адміністративних корупційних правопорушень в органах ДФС області та митниці продовжується

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.