Реалізація проекту ЄС/ПРООН на Смілянщині

З метою продовження успішної реалізації ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН проведено нараду координаційного комітету форуму місцевого розвитку Смілянського району. Вона відбулася за участю керівників Куцівської, Носачівської, Ротмістрівської, Балаклеївської сільських рад, громади яких центральним офісом Проекту відібрано для участі у ньому, та відповідних спеціалістів. У нараді взяли участь голова районної ради Латенко В.М., як член комітету, та його заступник Половинка М.М.

Форум місцевого розвитку є добровільно організована структура при райдержадміністрації та районній раді, метою діяльності якої є сприяння реалізації проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду” та інших проектів громад, створенню умов для реалізації принципів сталого розвитку в районі та більш активному залученню усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес структур до діалогу з органами місцевої влади, виробленню прозорих та ефективних механізмів планування на місцевому рівні та залучення громадян до управління.

В ході проведення Форуму місцевого розвитку начальник відділу економіки райдержадміністрації Іван Пономаренко доповів про реалізовані на Смілянщині проекти в ІІ фазі та поінформував про стан впровадження у районі Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ фаза». Далі відбулася презентація громадських організацій, які будуть впроваджувати проекти у Носачівській, Балаклеївській, Куцівській та Ротмістрівській громадах. Представники громад, що були учасниками ІІ фази Проекту ознайомили присутніх про вже реалізовані проекти, а новачки із планами розвитку громад.

Було розглянуто питання про:

можливі форми та особливості діяльності об’єднань громадян в Україні (кооперативи, органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні організації та фонди);

особливості державної реєстрації громади. Визначення найбільш прийнятної форми реєстрації організації громади в пілотних громадах;

створення районного комітету нагляду за якістю;

особливості фінансування будівельних робіт за рахунок бюджетних коштів у зв’язку зі змінами законодавства.
Джерело: За інформацією офіційного сайту Смілянської РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *