ЧЕРГОВИЙ АВТОМОБІЛЬ ІЗ ДОПОМОГОЮ ВІД СМІЛЯН ПОБУВАВ У ЗОНІ АТО

Волонтери Олег Беценко, Анатолій Репало, Михайло Семагін та Олександр Парахневич повернулися із зони АТО. Вони побували у таких населених пунктах як Покровське, Попасне, Луганське, Артемівськ,Костянтинівка, Опитне, Водяне, Волноваха, відвідали бійців 14-го батальйону. Цього разу волонтери привезли для військових продукти харчування, обладнання та інвентар для двох стаціонарних їдалень, пластикові ємності для води. Спеціально виготовлені дека для випічки, а також ножі, сокири, кочерги, інструменти для техніки, кілька комплектів обмундирування. Крім цього, від торгівельної мережі «Скарбничка» волонтери передали військовим хутряні тілогрійки.

Цю непросту місію вдалося виконати завдяки чіткій роботі районної влади, сільських рад, меценатів і, звісно, волонтерів. Фінансове забезпечення взяла на себе громадська організація «Територія гідності», яку очолює депутат районної ради Анатолій Терещенко. Також фінансовий вклад внесли члени партії ВО «Батьківщина» Анатолій Голуб, Олег Книж.

Слова подяки за злагодженість і підтримку – голові районної ради Василю Латенку, його заступнику Миколі Половинці, Балаклеївському сільському голові Олені Ковальській, Голов’ятинському сільському голові Олегу Руденку, Сердюківському сільському голові Ігорю Яхненку, Ротмістрівській сільській раді, депутату районної ради від ВО «Батьківщина» Сергію Махаринцю, приватному підприємцю Олексію Зозулі.

Джерело: сайт Смілянської РДА

Доставкою вантажу до координаційного центру, його упакуванням та сортуванням займалася волонтерська група, до якої увійшли Ольга Дериземля і Тетяна Бабич.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *