Реалізація державної молодіжної політики у Смілі в 2017 році

Загальна чисельність молоді у місті віком 17-35 років становить 17704 особи (26% до загальної чисельності жителів міста).
У місті зареєстровано та діє 10 молодіжних громадських організацій, із них осередки обласних молодіжних громадських організацій – 6, міські молодіжні громадські організації – 4. 

Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Із метою розвитку молодіжного муніципального самоврядування активно працює молодіжний громадський актив міста, проведено 5 засідань. У січні організовано виїзне засідання молодіжного громадського активу до Верховної Ради України.
Із метою творчого та інтелектуального розвитку молоді,  популяризації засад здорового способу життя  проведено 6 конкурсів («Я – європеєць», «Тарасовими шляхами», фотоконкурс «Лови мить!», конкурс дитячого малюнку в рамках спільного українсько-литовського проекту «Здай кров заради життя», конкурс робіт дитячої та юнацької творчості «Сміла непереможна!», конкурс дитячого малюнку до Дня міста «З Днем народження, рідне місто!»); 10 молодіжних акцій («Пам’ятаймо Небесну Сотню!»,  «Солдатський конверт», «Листівка пам’яті»,  «Ланцюг єднання», «Молодь проти паління», «Я українець і цим пишаюсь!», «З посмішкою до людей», «Ніщо не забуто – ніхто не забутий» та інші); круглий стіл у міському краєзнавчому музеї «Афганістан болить в душі моїй»; до Дня святого Валентина  – розважальну гру  «Кохання з першого погляду; до Міжнародного дня обіймів – «Теплі обійми»; до Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій – «Передай свічку пам’яті»; до Дня Святого Миколая Чудотворця «Іде Святий Миколай благословляти рідний край».
Організовано та проведено молодіжний патріотичний фестиваль до Дня Збройних Сил України «З Україною в серці», заходи до Дня Гідності та Свободи, до Міжнародного дня студента.
Профінансовано осіннє таборування роїв-учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та їх керівників.
Організовано  та проведено 3  спільних рейди  з перевірки торгівельних закладів, що продають алкогольні напої та тютюнові вироби, у рамках міського етапу Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».
Проведено 2 засідання координаційної ради з питань молодіжної політики; 2 засідання з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *