РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ВСЕ

ДЗД_03Формула «Разом ми зможемо все» і на цей раз спрацювала в Смілі. В останній день весни ініціативними смілянами, за підтримкм секретаря міської ради Ярослава Березаня, був проведений чудовий культурний захід: на центральній площі міста на імпровізованій сцені зорепадом спалахнули юні таланти – вихованці місцевих шкіл мистецтв. Захід був приурочений до Міжнародного дня захисту дітей. Чи не вперше в житті талановита молодь отримала можливість виступити перед широкою аудиторію з професійним якісним звуком, що його забезпечував Олександр Богуславський.

Справжньою сенсацією свята була поява на сцені відомого джазового гурту «JazzLyre». Фламенківські ритми, здавалося, були близькі смілянам з дитинства, бо ніхто з присутніх не міг встояти на місці, і кожен запекло шліфував асфальт ногами, зливаючись з енергійними мелодіями.

На згадку про свято учасники концерту і задоволені слухачі зробили ще одну вдалу спробу перетворити наше місто в квітучий сад – на площі були висаджені екзотичні рослини, такі ж неординарні, як і проведений захід.

Що ж, давайте скажемо спасибі самим собі!

А.Миронович

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *