Приклад успішної реалізації бізнес-ідеї за сприяння обласної служби зайнятості у Смілі

Уявити сучасне життя без юристів просто неможливо. Саме вони допомагають нам розібратися в тонкощах правових процедур. Окрім роботи в правоохоронних органах, судових інстанціях, навчальних закладах, юристи прямують у сферу охорони авторських прав, аналізу стану ринку на предмет недобросовісної конкуренції тощо. Юрист також може працювати на державній службі, в приватній компанії або ж як самозайнята особа. Служба зайнятості, в свою чергу, завжди готова прийти на допомогу в реалізації підприємницьких ініціатив.

Яскравим прикладом успішної реалізації власної бізнес-ідеї за сприяння обласної служби зайнятості у сфері надання юридичних послуг є життєва історія Валерія Каплуна зі Сміли. У минулому році він відкрив приватну сервісну службу, що надає послуги для ОСББ. Валерій створив нові робочі місця і взяв до себе на роботу безробітних, які перебували на обліку в Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.

«З початку поточного року від роботодавців до обласної служби зайнятості надійшло 32,6 тис. вакансій, в тому числі – 121 вакансія за посадами: юриста та юрисконсульта, з них 90% вакансій було укомплектовано. Що стосується безробітних громадян, які шукали роботу за цими професіями, то таких протягом січня-вересня 2018 року налічувалось 234 особи. На сьогоднішній день на обліку в обласній службі зайнятості перебуває 133 таких безробітних, які мають досвід роботи юриста, або ж здобули відповідну освіту», – відзначив Григорій Дендемарченко.

У вимогах до претендентів роботодавці все частіше зазначають, що хочуть бачити спеціалістів, які володіють суміжними професіями, мобільні та готові до підвищення кваліфікації.

Директор також повідомив, що вакансії юридичного спрямування у I півріччі 2018 року надходили від 109 роботодавців області, серед яких: ПАТ «Черкасиобленерго», ПАТ «Черкасигаз», КП «Черкасиелектротранс» та інші. Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становив 5 тис. грн. Найвища заробітна плата сягала 12 тис. грн.

«Сьогодні, щоб бути затребуваним фахівцем на ринку праці слід активно розвивати додаткові навички. Наприклад – вчити мови, менеджмент і все те, що дасть вам можливість виглядати більш виграшно на тлі інших претендентів. Також не менш важливо – слідкувати за ситуацією на ринку праці. У пріоритеті були і залишаються справжні професіонали. Тому головне – бути експертом, і тоді ви з великою ймовірністю будете  «затребуваними»», – підсумував директор обласного центру зайнятості.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *