Куди поділись іграшки? У смілянському дитсадку провели незвичайний флешмоб

45157096_1566322146803161_4351611386283950080_nКолектив дитсадка №57 «Берізка» долучився до  флешмобу «Вільна гра дітей, або День без іграшок», запропонований Катериною Крутій, доктором педагогічних наук, знавцем дошкільної педагогіки і психології.

Метою його проведення є привернення уваги дорослих до ігрової діяльності дітей, створення відкритого ігрового простру та умов для розвитку інтересів і запитів дитини, для отримання нею досвіду досягнення своєї мети.

Ідея флешмобу: «Передусім природні інтереси й активність дитини». Цілий тиждень вихователі разом з батьками вихованців готувалися «флешмобити». Приготували різні за розміром коробки, ковдри, тканину, подушки, природний матеріал, папір, плівку, клей та скоч і ще багато іншого.

І ось цей день настав. Діти прийшли до дитячого садочка і побачили порожні полиці, де завжди стояли іграшки, конструктори. Їхньому здивуванню не було меж. Перші слова що почули від дітей: «А чим ми сьогодні будемо гратися?».

І сьогодні вихованці дошкільного навчального закладу творили, фантазували, вигадували, мріяли, слухали, цінували, допомагали, але не втручалися до дітей, просто вільно грали.

Педагоги впродовж дня намагалися втілювати в практику слова Марії Монтессорі: “Допоможи мені це зробити самому!”, також під час проживання цього дня використали матеріали професора, доктора педагогічних наук Катерини Крутій про «Халабудну педагогіку».

Діти отримали надзвичайне задоволення. Насамперед їм дуже, сподобалось бути вільними, самостійними і мати свій особистий простір та вибір, інформують у дитсадку №57.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *