Прийом в об’єднаній територіальній громаді

прийом ПФУ_новый размер13 червня провідний спеціаліст Смілянського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Лошко провела черговий прийом громадян на віддаленому робочому місці в Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді.

Під час прийому до фахівця звернулось 7 осіб із питаннями щодо Пенсійного законодавства. Їм надали перелік документів та роз’яснення щодо призначення пенсії за вислугою років, також взято замовлення на видачу довідки про розмір пенсії за 12 місяців. Окрім того, на тут видали пенсійне посвідчення, надали консультацію щодо загального стажу, який необхідний для призначення пенсії в 2019 році.

Світлана Лошко розповіла відвідувачам про нові сучасні послуги Пенсійного фонду – реєстрацію на Веб-поталі, СМС-інформування, довідки з QR-кодом та електронні пенсійні посвідчення. 
Також присутні отримати тематичні буклети.

Подібні виїздні прийоми продовжують проводити, зокрема, у Смілянському районі.

З початку року в Ротмістрівській ОТГ провели 16 виїзних прийомів та допомогли 93 особам, які побували на прийома, інформують у Смілянському відділі обслуговування громадян ПФУ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *