Прибраний волонтерами дитячий майданчик по-варварськи розвалили

020920161091Раніше ми повідомляли про те, що у Смілі працювали учасники руху «Будуємо Україну разом». Волонтери допомогли воїну АТО Миколі Липовому в ремонті будинку, а також відродили до життя занедбану дитячу площадку поблизу музичної школи. В інтерв’ю координатор Юрко Дідула казав:

– У Смілі знайшли майданчик у мікрорайоні Шевченко, біля музичної школи. Він дуже занедбаний, точніше, його майже не існувало. Почистили там бур’яни, поставили гойдалки, лавочки, зробили футбольне поле. Думаємо, що місцева громада підтримуватиме тут порядок…

І правда, майданчик наповнився життям, хлопці грали у футбол, мами з дітками відпочивали… Але не минуло і кілька днів, як майданчик почав повертатися до попереднього стану: лавочки перекинуті, гойдалки обірвані, урни розкидані.

Ми так захоплено розповідаємо, які в Європі чисті вулиці й ошатні будинки, а виявляється, у себе вдома й досі вимітаємо до порога, до хвіртки, а далі – трава не рости. То, може, почнемо все-таки з себе і не будемо чекати, поки хлопці зі Львова чи Одеси приберуть за нами наше сміття і облаштують майданчик для наших дітей? А тим паче руй- нувати те, що з такою любов’ю відновлювали для нас же і наших дітей волонтери.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *