ПРОТЯГОМ ЛІТА НА АВТОДОРОГАХ ЧЕРКАЩИНИ ТРАВМУВАЛОСЯ 38 ДІТЕЙ, З ЯКИХ ОДНА ДИТИНА ЗАГИНУЛА

Під час літніх шкільних канікул на дорогах Черкащини сталося 31 дорожньо-транспортна пригода за участю дітей, в яких 1 дитиназагинула та 37 отримали травми. З вини самих же підлітків відбулося 6 ДТП. Проте в порівнянні до минулого року кількість ДТП зменшилася на 20 %, повідомляє сектор комунікації в Черкаській області.

Основними причинами виникнення пригод на дорогах з вини дітей є несподіваний вихід на проїжджу частину із-за стоячого транспортного засобу чи іншого об’єкта, що обмежує огляд, перебігання дороги в невстановленому місці, перехід вулиці на заборонний сигнал світлофора, їзда на велосипедах по жвавих вулицях дітьми, які не досягли 14-ти років. Однак, найбільше випадків зафіксовано вчинення ДТП за участю дітей саме з вини водіїв, які дозволяють собі грубо порушувати Правила дорожнього руху, навіть коли в салоні знаходиться дитина-пасажир.

Відділ безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності звертається до всіх дорослих: навчайте своїх дітей Правилам дорожнього руху для пішоходів і велосипедистів, в тому числі і на особистому прикладі, роз’яснюйте їм, що потрібна особлива обережність при переході проїжджої частини дороги, а також під час руху по ній на велосипедах і тоді з Вашими дітьми не трапиться біди на дорозі.

Шановні водії, пам’ятайте, що діти на дорозі непередбачувані! При появі підлітків поблизу проїжджої частини відразу вживайте заходів до зниження швидкості руху і можливості екстреного гальмування! Не намагайтеся сигналити чи об’їхати дітей, такими діями Ви можете налякати і погіршити ситуацію! Завжди будьте уважні при керуванні транспортними засобами, дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не перевищуйте швидкість і пам’ятайте – на вулиці наші з Вами діти!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *