Протидія корупції – пріоритетний напрямок роботи

Смілянською міжрайонною прокуратурою як спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції, у межах компетенції організовано виконання завдань, передбачених Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», Державною програмою щодо запобігання і протидії корупції на 201-2015 роки, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 28.11.2011 № 1240, галузевими наказами Генерального прокурора України щодо удосконалення та підвищення ефективності роботи при провадженні в адміністративних справах про корупційні правопорушення.
Так, упродовж 2014 року працівниками міжрайонної прокуратури складено та направлено до суду 3 протоколи про вчинення адміністративних корупційних правопорушень, які судом розглянуті та винних притягнуто до відповідальності, прийнято участь в розгляді 8 адміністративних проваджень Смілянським міськрайонним судом.
Крім того, важлива увага приділяється нагляду за виконанням покладених обов’язків підрозділами (особами) з питань запобігання та виявлення корупції в органах місцевого самоврядування, районній державній адміністрації. Як вбачається з результатів прокурорських перевірок, вказаними підрозділами не в повному обсязі здійснюються повноваження, передбачені законодавством в сфері запобігання та протидії корупції. Зокрема, за наслідками перевірки у виконавчому комітеті Смілянської міської ради встановлено, що посадова особа, на яку покладені зазначені вище повноваження самоусунулась від їх виконання. Таким чином, Смілянською міжрайонною прокуратурою внесено подання на ім’я Смілянського міського голови, за результатами розгляду якого винних притягнуто до відповідальності.
Смілянський міжрайонний прокурор
радник юстиції О.Курбет

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *