Крадія спіймали на гарячому

До чергової частини лінійного відділу надійшла заява від 53-річного жителя м. Сміла про те, що в залі очікування для пасажирів не стало його сумки з особистими речами та мобільним телефоном «Motorola»
Вартість викраденого становить понад 600 грн, інформує помічник начальника лінійного відділу на ст. ім. Т. Шевченка із зв’язків з громадськістю Ірина Матвійко.
Потерпілий пояснив, що в залі очікування він познайомився із чоловіком 50-55 років, який сидів поруч. На нового знайомого залишив на кілька хвилин свої речі. Коли повернувся, речей та знайомого вже не було.
Правоохоронці вирахували можливі напрямки втечі з вокзалу і невдовзі біля виходу зі станції викрили схожого за прикметами, вказаними потерпілим, чоловіка, в якого при особистому огляді, в присутності понятих, виявили та вилучили викрадені речі.
Як з’ясувалось, зловмисник ніде не працює, веде бродячий спосіб життя, до кримінальної відповідальності раніше не притягувався.
– За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) КК України, яка передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років, – повідомив начальник лінійного відділу на ст. ім. Т.Шевченка підполковник міліції Микола Лисенко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *