Промислове виробництво в Черкаській області у січні–листопаді 2021 року

виробництвоЗа підсумками січня–листопада 2021р. індекс промислової продукції в області порівняно з січнем–листопадом 2020р. становив 97,9%, повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.

Cкорочення обсягів виробництва відбулося серед таких видів промислової діяльності як текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 12,1%, виробництво харчових продуктів, напоїв – на 5,6%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 1,3%, виробництва хімічних речовин і продукції та виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 1,0%.

Водночас, зростання обсягів спостерігалося на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів на 26,0%, машинобудування – на 10,3%, металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 1,9%, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 1,7%, виробництва основних фармацевтичних продуктів і препаратів – на 0,8%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *