Прокуратура оскаржуватиме вирок у справі смерті 7-річного хлопчика у Черкасах

За публічного обвинувачення прокурорів Черкаської обласної прокуратури ухвалено вирок подружжю черкащан, які обвинувачувалися у залишенні дитини в небезпеці, що спричинило її смерть.

Жінку суд визнав винною у вчиненні злочину та призначив їй 5 років позбавлення волі, а чоловіка виправдав.

Трагедія сталася 24 серпня 2021 року. До реанімаційного відділення Черкаської обласної лікарні з тілесними ушкодженнями у вкрай важкому стані доставили 7-річного хлопчика. Він перебував у комі та 5 вересня помер лікарні.

Встановлено, що дитина травмувалася з власних необережних дій і декілька днів погано почувалася. Вона тимчасово проживала у Черкасах разом з батьками вітчима. Попри явні симптоми поганого самопочуття малолітнього, ні бабуся, ні дідусь, проявивши байдужість, за медичною допомогою не звернулися.

Жінка звернулася до лікарів, коли хлопчик перебував у критичному стані. Під час судового розгляду обоє відмовилися надавати показання.

За результатами проведення експертизи, причина смерті дитини – черепно-мозкова травма.

Наразі ювенальні прокурори готують апеляційну скаргу для оскарження виправдувального вироку чоловікові та призначення більш суворого покарання жінці, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.