Черкаські ревізори підбили підсумки роботи за 2023 рік

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області відбулася розширена виробнича нарада, на якій було підбито підсумки роботи за 2023 рік.

Начальник Управління Тетяна ВЕЛЬКО проінформувала про результати роботи Державної аудиторської служби України та її територіальних органів у цілому й про результати роботи Управління зокрема, які були висвітлені на колегії Держаудитслужби України 02 лютого 2024 року.

Вона ознайомила присутніх з визначеними пріоритетами розвитку служби на 2024 рік, зупинилась на основних результативних показниках і досягненнях Управління, звернула увагу на недоліки.

Тетяна ВЕЛЬКО повідомила, що протягом 2023 року Управління охопило контролем фінансових і матеріальних ресурсів на суму 16,8 млрд грн. Управлінням було виявлено фінансових і матеріальних втрат на суму 230 млн грн, забезпечено відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 69,7 млн грн. Загалом за 2023 рік завершено 394 заходи державного фінансового контролю, з них 31 ревізію і 14 перевірок закупівель, 343 моніторинги закупівель та 6 державних фінансових аудитів. Зокрема, як позитив, відмічено збільшення повернення коштів до державного бюджету у 2 рази порівняно з попереднім роком.

Завершуючи засідання, Тетяна Велько подякувала колективу за ефективну, злагоджену командну роботу та зазначила, що і в подальшому необхідно спрямовувати свою професійну діяльність на досягнення високих результатів та якісне виконання доручень Держаудитслужби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.