Профілактика коронавірусу: на Черкащині посилено держнагляд за дотриманням санітарного законодавства

Державний нагляд за дотриманням санітарного законодавства, зокрема, протиепідемічного, санітарно-гігієнічного режимів, правил особистої гігієни посилено передусім у закладах освітніх, лікувально-профілактичних, соціально-побутового призначення тощо, інформують у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Черкаській області.

У межах цієї роботи у поточному році проведено 267 перевірок, комісійних обстежень суб’єктів господарювання, зокрема, закладів освіти (190), лікувально-профілактичних закладів (39), закладів соціального захисту для дітей та дорослих (5), інших.

При цьому було виявлено 139 порушень санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог, у зв’язку з чим до адміністративної відповідальності притягнуто 8 посадових осіб. Суб’єктам господарювання адресовано 131 припис щодо усунення виявлених порушень.

На адресу органів влади, управлінь, відомств направлено 145 пропозицій щодо виконання заходів, спрямованих на профілактику виникнення та поширення гострих респіраторних хвороб, зокрема, спричинених коронавірусом, в т.ч. дезінфекційних заходів у закладах торгівлі, громадського харчування, соціально-побутового призначення, місцях проведення масових заходів та скупчення людей, громадському транспорті, забезпечено контроль їх виконання.

Фахівці Держпродспоживслужби області активно долучилися до проведення більш як у тисячі закладах освіти Черкащини нарад, зборів з педагогічними колективами, учнями, батьківськими комітетами з питань профілактики інфікування і поширення гострих респіраторних хвороб, зокрема, спричинених коронавірусом.

Підготовлено та роздруковано наочні матеріали, пам’ятки, рекомендації ВООЗ, МОЗ України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, які розповсюджуються у загальноосвітніх, дошкільних та інтернатних навчальних закладах.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *