Перенавчання та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, фінансова підтримка започаткування власної справи. Про можливі спільні проекти для ВПО йшлося на зустрічі начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця з командою Агентства Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН).
– Наші зустрічі вже стали доброю традицією, – зауважив очільник області. – І що найголовніше – вони завжди продуктивні. Говорили про вже реалізовані проекти, а також про майбутні. Актуалізували потреби.
На сьогодні в області на обліку перебувають 139 тис. вимушених переселенців. Із них – понад 62 тис. людей працездатного віку.
Крім супроводу та облаштування місць компактного проживання ВПО, є ще один напрям для роботи з партнерами. Ідеться, зокрема, про проекти з перенавчання та працевлаштування ВПО, фінпідтримки започаткування власної справи.
Також на зустрічі обговорили питання енергетичної стійкості Черкащини та забезпечення критичної інфраструктури джерелами резервного живлення.
Агентство ООН у справах біженців є глобальною міжурядовою організацією, яка присвячує свою діяльність порятунку життів, захисту прав і створенню кращого майбутнього для біженців, внутрішньо переміщених осіб та осіб без громадянства
Пресслужба Черкаської ОВА
Залишити відповідь