Продавала канабіс в роздріб

Боротьба з незаконним обігом особливо небезпечних наркотичних засобів

Закінчився судовий розгляд кримінального провадження, розпочатого за фактом вчинення ряду злочинів пов’язаних з незаконним обігом особливо небезпечного наркотичного засобу – канабіс.
Так, особа на території належного їй домоволодіння зберігала значну кількість подрібненого листя канабісу, який вона продавала громадянам в роздріб.
Завдяки проведеним слідчим діям відносно даної особи працівникам міліції вдалося задокументувати 2 факти вчинення нею кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, а саме збут наркотичних засобів.
Також, у ході розслідування вказаних кримінальних правопорушень було виявлено ще декілька злочинів, вчинених цією ж особою.
Зокрема, особа також надавала приміщення свого будинку для вживання наркотичних засобів та схиляла громадян до вживання наркотичних засобів.
Нещодавно, вироком Смілянського міськрайонного суду дану особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 317 та ч. 2 ст. 315 КК України та за сукупністю злочинів призначено покарання у виді 6 років 6 місяців позбавлення волі. Обрання даного виду покарання зумовлено тим, що засуджена свою вину визнала, щиро розкаялася, а також під час досудового розслідування активно сприяла розкриттю даних злочинів.

Прокурор Смілянської
міжрайонної прокуратури С.Вібе

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *