Президент в день добровольця знову поїхав на передову

Президент в день добровольця знову поїхав на передову. Підкреслив – з фронту доцільніше вітати тих, хто першим став на захист України і дав їй такий необхідний час, стримуючи агресора. Нині добробати вже інтегровані в склад Збройних сил – свою службу в армії продовжують понад сто сімдесят тисяч добровольців.

Зранку ж – Президент вітав добровольців у столиці. Глава держави відвідав батальйон Нацгвардії імені Героя України генерал-майора Кульчицього. Згадував, що саме в цей день п’ять років тому понад півтисячі бійців прибули на полігон в Нові Петрівці. І саме з цього розпочався добровольчий рух в Україні.

Петро Порошенко, Президент України:

– Ми ніколи не повторимо помилок минулого, адже саме послаблення армії створило ґрунт для агресії проти України. І ми, ми ніколи не забудемо подвигу добровольців. Бо немає міри глибині вдячності всього українського народу тим, хто першим пішов у бій і дав Україні найцінніше, що тоді потребувала Україна.

Колишні добровольчі підрозділи тепер інтегровані і до лав Збройних Сил, і до Національної гвардії, і до інших силових підрозділів. Вони дуже добре підготовлені, вишколені, оснащені, підкреслив Президент. І пообіцяв – держава і надалі дбатиме про захист українського народу, підвищуватиме боєготовність і бойову міць всього силового блоку.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *