Презентовано Стратегію впровадження гендерної рівності

В Україні презентували Стратегію впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року та операційного плану заходів до 2030 року з її реалізації.

Ця Стратегія визначає базові принципи, цільові групи, стратегічні цілі та завдання щодо реалізації державної політики для забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері освіти, інформує osvita.ua.

Операційний план заходів до 2030 року проголошує чотири стратегічні цілі, серед яких забезпечення рівних прав і можливостей для чоловіків і жінок та посилення ролі закладів освіти у координації дій суб’єктів реалізації державної політики щодо забезпечення цієї рівності.

За словами генерального директора директорату європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик МОН Олександра Пижова, реалізація Стратегії тісно пов’язана з освітою дорослих.

«Важливим аспектом забезпечення принципу рівних прав і можливостей жінок і чоловіків є створення в Україні сучасної системи освіти впродовж життя й забезпечення рівного доступу до неї незалежно від віку й гендеру. Тому ми маємо прискорити ухвалення Парламентом законопроєкту «Про освіту дорослих», – підкреслив посадовець.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.