Правоохоронці провели профорієнтаційну роботу зі школярами-старшокласниками

Учні 11-х класів, які визначаються з майбутньою професією, отримали інформацію від правоохоронців щодо вступу та набору до поліції.

Поліцейські управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області Світлана Осадчук та Інеса Гуцал, за участі старшого спеціаліста-криміналіста слідчого управління ГУНП Максима Осадчука, провели профорієнтаційні лекції для 11-класників. Правоохоронці розповіли чим займаються слідчі, оперуповноважені з протидії торгівлі людьми та незаконним обігом наркотичних засобів, працівники підрозділу кібербезпеки та психологи.

Старший спеціаліст-криміналіст поділився з випускниками тонкощами своєї роботи й продемонстрував професійно-технічне обладнання, яке застосовують поліцейські криміналісти у професійній діяльності. Також він провів майстер-клас та показав, як вилучається слідова інформація з місця події, новітні технології та процес дослідження біологічних зразків за допомогою ДНК лабораторії ANDE.

Під час заходу діти мали змогу приміряти засоби особистого захисту та кілька хвилин побути в ролі правоохоронця, від чого отримали масу позитивних вражень.

Світлана Осадчук поінформувала про заклади вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських та розповіла про вимоги, процедуру вступу й етапи відбору.

Під час перегляду відео діти мали змогу дізнатися про специфічні умови навчання та курсантське життя в академії.

Також старшокласники отримали інструкції з алгоритмами щодо подачі необхідних документів для вступу в навчальні заклади.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.