Година пам’яті і шани «Пророк і геній – Тарас Шевченко»

Вшанувати пам’ять геніального сина України Тараса Григоровича Шевченка прийшли нині активні користувачі закладу, учні 4-А класу ліцею «Лідер» та учні 7-А класу гімназії ім. В.Т. Сенатора (класний керівник Марина Бараннік).

Діти завітали до бібліотеки разом із вчителями Оленою Левченко, Анною Вороною та Наталією Власик. На зустріч зі школярами приїхала українська поетеса, літературознавиця, членкиня Національної спілки письменників України, директорка Шевченківського Національного заповідника Валентина Коваленко.

Говорили про Шевченка, його долю, безсмертні рядки його поезій, згадали заповіт Кобзаря боронити рідну землю від москалів і жити щасливо тільки у своїй незалежній державі.

Актуальність творів видатного українця вражає: «В своїй хаті – своя правда, і сила, і воля».

Сьогодні, коли українці ведуть боротьбу із лютим ворогом, у віршах Тараса – знаходимо віру, силу, наснагу. Його дух, його мудрість, його безмежна щира любов до України і українців і сьогодні були відчутні для присутніх.

Пані Валентина акцентувала увагу дітей на пророчих словах Шевченка про ворожість агресивного сусіда, розказала дітям про святе для кожного українця місце – Шевченківський національний заповідник, Тарасову гору, де знайшов останній спочинок геніальний син українського народу.

Сьогодні, за благословінням і духовною підтримкою туди приїздять тисячі людей. Прагнучи надихнутись силою Пророка, віддають шану Кобзареві українські захисники.

На згадку про зустріч пані Валентина подарувала бібліотеці свої твори та збірки творів письменників Черкащини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.