Депутати зібралися на позачергову сесію

У вівторок відбулася 58 позачергова сесія, на яку зібралося 30 депутатів. На порядку денному було два питання, але звернення депутатів розширили порядок денний.
Так, прозвучало прохання матері-героїні Лариси Громко, сім’я якої, зокрема і донька з 5 дітьми, проживають разом та не можуть за власні кошти добудувати будинок. Питання про надання допомоги родині депутати розглянуть на черговій сесії. Володимир Лисиця поцікавився, чи передана база «старого» «Комунальника» на баланс «нового», рішення про це депутати ухвалили кілька місяців тому. Як виявилося, й досі питання не вирішене. Міський голова Вадим Решетняк, який вів сесію, запропонував запросити на сесію Віктора Дригу, який на сьогодні є і директором, і керуючим санацією на «старому» «Комунальнику», щоб він відразу ж підписав акт прийому-передачі. Але як виявилося, згідно діючого законодавства, Віктор Дрига не має права підписувати цей документ.
Володимир Супрун запитав, чому тариф на тепло у Смілі 13,56 грн., а у Черкасах – 9 грн. Наталія Усенко уточнила, що і тарифи для тих, у кого є лічильники, теж непомірні. Як наголошували депутати, не зрозуміло, які розрахунки подавав «Сміла Енергоінвест» у Київ і хто їх перевіряв. Андрій Романенко запропонував направити звернення до Національної комісії з регулювання комунальних платежів про перевірку правомірності встановлення таких тарифів у Смілі. Депутати підтримали цю пропозицію. Іван Шелудько знову озвучив проблеми мікрорайону Поштовий, в тому числі й відсутність у вихідні автобуса на 37 маршруті. Було вирішено доручити транспортній комісій, сектору транспорту і зв’язку міськвиконкому проконтролювати це питання. У дискусіях та обговореннях депутати, визнавши, що вони фактично не контролюють роботу структур життєдіяльності міста і не знають, що відбувається, зокрема, і в освіті та медицині Сміли, проголосували за зміни до двох рішень міської ради. Це дасть змогу новому «Комунальнику» придбати 7 одиниць техніки у «старого» «Комунальника» – піскорозкидач, трактор, два автогрейдери, причіп, автобус, На виручені кошти будуть погашені борги із зарплати, податки та проплачено «Ремондісу» за вивезення сміття. Як зазначив міський голова, щоб ліквідувати «завали» сміття, йому довелося брати кошти своєї родини. Було також прийнято зміни до бюджету, частину коштів за енергоносії перерозподілили на освітлення вулиць та вирізання аварійних дерев.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *