БЕСІДУ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ПРОВЕЛИ ТРАНСПОРТНІ ПРАВООХОРОНЦІ

Працівники відділення кримінальної міліції у справах дітей лінійного відділу на ст. ім. Т.Шевченка відвідали ЗОШ № 16 та розповіли про небезпеку шкідливих звичок.
44Старший оперуповноважений відділення КМСД капітан міліції Роман Сивак наголосив, що шкідливі звички, які формуються у дітей в шкільному віці, катастрофічно впливають на подальше особисте життя людини, а також соціальний та економічний стан суспільства, моральне та фізичне здоров’я нації. Однією з причин появи негативних звичок в учнів є відсутність у дітей бажання займатися змістовною та творчою діяльністю. Поведінка таких учнів стає все більше непередбачуваною, такі школярі легко піддаються випадковим впливам та спокусам.
Правоохоронець розповів про шкідливий вплив алкоголю та тютюнових виробів на молодий організм і про наслідки такого впливу. Він повідомив про кримінальну відповідальність за зберігання, вживання та збут наркотичних речовин, класифікацію наркотиків та про передбачене покарання за кожне із цих протиправних діянь.
При обговоренні розглянутої теми, у учнів виникло багато запитань юридичного характеру. Особливо активними були десятикласники Богдан Ворошило та Ольга Довгенко.
Директор школи Марина Крутько подякувала правоохоронцям за цікаву і повчальну бесіду.
«Проведення таких зустрічей з учнями – це безпосереднє спілкування з неповнолітніми щодо правил безпеки на залізниці, недопустимості правопорушень і розваг поблизу залізничних об’єктів, а головне завдання – застерегти їх від шкідливих звичок», – зазначив начальник ЛВ на ст. ім. Т.Шевченка підполковник міліції Микола Лисенко.
Ірина Матвійко,
помічник начальника ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка
із зв’язків з громадськістю

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *