Працюючим пенсіонерам у квітні та травні перерахують пенсії

перерахунок пенсійЯк повідомили у Смілянському відділі ПФУ, статтею 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які продовжували працювати після призначення пенсії, та набули необхідний страховий стаж.

Перерахунок пенсії проводиться:
– без додаткового звернення особи до органів Пенсійного фонду України;
– особам, які після призначення (перерахунку) пенсії продовжували працювати та мають не менш, як 24 місяці страхового стажу після призначення пенсії, або менш як 24 місяці страхового стажу, але після призначення пенсії пройшло не менш, ніж два роки.

У 2021 році буде перераховано пенсії працюючим пенсіонерам, які призначені/перераховані до квітня 2019 року. Право на перерахунок визначає страховий стаж, набутий на 1 березня року, в якому проводиться перерахунок.

Звітності зі сплати податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску, страхувальники зобов’язані подати до 10 травня.

Перерахунок проведуть у травні-червні з 1 квітня. Додаткові консультації можна отримати за телефоном постійно діючої “гарячої лінії”:(04733) 2 44 90

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *