Електронні ресурси, створені смілянами – серед кращих в області

eor_0_0Другий рік поспіль заклади освіти змушені працювати в умовах пандемії COVID-19 та час від часу переходити на змішане та дистанційне навчання. Педагогічні працівники активно розвивають свої інформаційно-цифрові компетентності, опановують новітні освітні платформи, онлайн-інструменти та вебсервіси.

Тому, освітян Черкащини запросили до участі в обласному конкурсі на кращий електронний освітній ресурс, розроблений праівниками освітньої галузі.

У конкурсі взяли участь 722 педагогічних працівників області, які представили 528 комплектів електронних освітніх ресурсів із 38-ти районів, міст, об’єднаних громад області.

Сміляни – серед найактивніших учасників конкурсу, відзначили у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних парцівників.

Від управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради та надійшла 31 робота. 25 з яких представлено до нагородження.

Зокрема, І місце у конкурсі на кращий електронний освітній ресурс у робіт посіли роботи ліцею “Лідер”, гімназії, гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості, дитсадків №26 «Сонечко» та №21 «Оленка», спеціалізованої мистецької школи-інтернату та шкіл №№11 та 6.

ІІ місце отримали роботи, які розробили вчителі школи №12 та ліцею “Лідер”.

ІІІ місце у конкурсі посіли роботи вчителів гімназії, школи №3-колегіум, спеціалізованої мистецької школи-інтернату, гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості, шкіл №№2, 11, 12, 15, дитсадка №57 “Берізка”.

Творчі групи та вчителів, роботи яких посіли І місце відзначать дипломами Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації. Авторів робіт, які посіли ІІ та ІІІ місця – дипломами обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Також, авторам робіт видадуть сертифікат про підвищення кваліфікації.

Наказ КНЗ ЧОІПОПП ЧОР від 16.04.2021 №78/01-06 з додатками “Результати обласного конкурсу на кращий ЕОР – 2021”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *