Працівники Смілянського відділення обласного ЦКПХ вакцинувалися від грипу

Колектив Смілянського міського відділення минулого тижня щепився від грипу. В амбулаторії Смілянського центру первинної медико-санітарної допомоги пацієнтам провели попередній огляд стану здоров’я – виміряли артеріальний тиск, температуру та підписали обов’язкову угоду для здійснення імунізації.

Щеплення проводили корейською вакциною ДжиСі Флю, яку отримали від Центру громадського здоров’я для вакцинації медиків. Лікарі наражаються на ризик інфікування самі, а також можуть наражати на цей ризик своїх пацієнтів або підопічних. Саме тому їм показана вакцинація від грипу. Не слід забувати й про неспецифічні заходи профілактики. Чіткі правила скринінгу працівників щодо наявності респіраторних симптомів, правил відвідування, перебування в спільних зонах допоможуть запобігти підвищенню рівня епідпорогів.

Лише комплексний підхід дасть змогу якісно й системно протидіяти занесенню й розповсюдженню інфекційних хвороб у колективах. Вакцинація, висока настороженість та обізнаність, що ґрунтується на доказовій базі, — основа протидії грипу та іншим інфекційним захворюванням.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.