Максимальний термін отримала жителька Луганщини за колабораційну діяльність

Прокурори Черкаської обласної прокуратури довели в суді вину жительки Луганської області у колабораційній діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України).

Її засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади на 10 років.

Прокурор у суді довів, що з березня цього року до теперішнього часу обвинувачена здійснює господарську діяльність у взаємодії з державою-агресором та незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території України.

Жінка, обіймаючи посаду начальника відокремленого підрозділу «Республиканский центр организации перевозок» ГУП лнр «Луганский автодор», безпосередньо підпорядкованого незаконному органу влади, створеному на тимчасово окупованій території м. Луганськ – Міністерству інфраструктури і транспорту «лнр», організовує та забезпечує провадження ним господарської діяльності, а саме – надання платних послуг автобусних пасажирських перевезень та наповнення так званого державного бюджету «лнр» за рахунок коштів, отриманих від указаної господарської діяльності.

Спеціальне досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювали слідчі УСБУ в Черкаській області, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.