Працівники служби охорони обговорили забезпечення судової безпеки в умовах збройного конфлікту

263420294_453957002758758_4769390182363976514_nСпівробітники Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області взяли участь в обговоренні реалізації Ініціативи «Модельні суди» – «Забезпечення судової безпеки в умовах збройного конфлікту».

Ініціатива реалізовується за сприяння Проєкту ЄС «Право-Justice» за безпосередньої підтримки Державної судової адміністрації України, Ради суддів України та Служби судової охорони.

Під час заходу обговорювалися основні правила управління безпекою у судах, планування заходів безпеки у діяльності судів на сході України та біля білоруського кордону в контексті масових порушень кордону, практичні аспекти забезпечення безпеки приміщень судів та особистої охорони в умовах збройного конфлікту тощо.

🗣Також мова йшла про реалізацію прав та обов’язків учасників судового процесу з підтримання громадського порядку в суді, застосування заходів для запобігання проявів неповаги до суду та їх припинення, забезпечення особистої безпеки учасників судового процесу.

Учасники зустрічі дійшли висновку, що співпраця Державної судової адміністрації України, Ради суддів України, Служби судової охорони, судів та органів системи правосуддя забезпечить порядок під час судових процесів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *