«Герої завжди поміж нас»: діти зустрілися із волонтером Віктором Овчаренком

263498356_2090290747790177_7873277695345562395_nМіжнародний день волонтера відзначають у світі 5 грудня з 1985 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. В Україні волонтерський рух визнали 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів.

Сучасна історія боротьби за незалежність України доводить, що волонтерство – це поклик душі, приклад мужності і стійкості, любові до Батьківщини та вірності обов’язку.

Віктор Овчаренко – активний громадський діяч, волонтер, меценат, учасник Революції Гідності завітав на зустріч з активними відвідувачами дитячої бібліотеки, учнями 4-А класу НВК гімназії ім. В.Т. Сенатора ( класний керівник Валентина Остапенко).

Віктор Овчаренко розповів дітям історію зародження волонтерського руху у Смілі, поділився досвідом волонтерської діяльності під час неодноразових поїздок на Схід України, згадав добрим словом своїх побратимів – волонтерів і закликав дітей брати участь у волонтерських заходах. Адже, якщо кожен з нас буде добрим і милосердним, щирим та людяним, то і Україна в майбутньому буде сильною та заможною європейською державою.

Святкового настрою зустрічі додали віршовані виступи гімназистів. У виконанні учениць Смілянської дитячої школи мистецтв Марії Харчук, Вікторії Компанієць, Софії Набок звучали патріотичні пісні про Україну.

У книгозбірні привітали усіх причетних до Дня волонтера зі святом та подякували за невтомну працю.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.