Працівники соціальної сфери навчалися і приймали вітання з професійним святом

29 жовтня 2014 року в Смілянському психоневрологічному інтернаті з геріатричним відділенням відбувся семінар на тему «Організація соціальної та медичної реабілітації підопічних у підвідомчих установах системи соціального захисту населення Черкаської області».  Він збігся у часі із  Днем працівника соціальної сфери України.  Взяли участь у семінарі та привітали співробітників закладів соціального  обслуговування Черкащини із професійним святом  перший заступник голови Черкаської обласної ради Наталія Кравцова заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль, начальник Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало, заступник Смілянського міського голови Олександр Головченко, представники профспілки працівників соціальної сфери області та інші гості.
Розпочались святкові заходи спільним молебнем за мир в Україні, який провів у храмі святого цілителя Пантелеймона його настоятель отець Сергій Чукін.
Під час перебування у психоневрологічному інтернаті, Наталія Кравцова, Віталій Коваль та інші гості оглянули умови проживання та побуту мешканців закладу, а також поспілкувались із директором Тетяною Мороз й підопічними інтернату стосовно наявних проблем чи потреб. Загалом, як відзначила Тетяна Михайлівна, заклад не лише намагається утримувати наявну матеріально-технічну базу на належному рівні, але й старається знаходити додаткові кошти для здійснення переоснащення, поліпшення умов проживання мешканців. Так було замінено майже всі старі вікна на сучасні енергоощадні, поступово оновлюються меблі у кімнатах підопічних, здійснюються поточні ремонти корпусів тощо.
Спеціально до свята кожен із закладів соціального обслуговування громадян області організував невеличкі виставки виробів своїх підопічних, столи достатку продуктів із підсобних господарств.
Звертаючись до присутніх працівників соціальної сфери, Наталія Кравцова та Віталій Коваль відзначили непрості умови, в яких доводиться працювати цим людям, цілковиту самопожертву і відданість обраній професії, служінню іншим.
– Ваші чуйність та увага додають життєвих сил вашим підопічним. Піклуючись про кожного з них, надаючи соціальні послуги, ви допомагаєте усім, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації. І посіяні вами зерна добра й милосердя завжди винагороджуються вдячністю і повагою в серцях та душах цих людей, яким ви несете розраду і тепло, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні, – наголосила Наталія Кравцова, передаючи вітання від голови обласної ради Валентини Коваленко.
Спеціально до свята окремим працівникам соціальної сфери були вручені Почесні грамоти обласної ради, облдержадміністрації та галузевого департаменту. Завершились урочистості святковим концертом.
За інформацією відділу інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської облради

no images were found

.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *