На Смілянщині живуть 27 сімей переселенців з дітьми

На сьогодні в Смілянському районі проживає 27 сімей, в яких на вихованні знаходиться 50 дітей. В загальноосвітніх навчальних закладах району навчається 18 дітей, 4 дитини відвідують дошкільні навчальні заклади.
За ініціативою служби у справах дітей райдержадміністрації відбулася міжгалузева нарада по питанню забезпечення соціального захисту сімей-переселенців з дітьми з окупованих територій. Мета наради: пошук та вирішення проблемних питань, які стосуються соціального та матеріального забезпечення, супроводу, лікування, навчання дітей-переселенців. Управлінням соціального захисту та відділом освіти райдержадміністрації ведеться банк даних вказаної категорії сімей та дітей. Служба у справах дітей райдержадміністрації щоденно уточнює кількість проживаючих в районі сімей-переселенців з дітьми, в тому числі тих, де батьки не виконують свої батьківські обов’язки.

На нараді обговорено стан матеріального забезпечення сімей-переселенців та намічено конкретні шляхи взаємодії у даному напрямку сільських рад, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.
Джерело «Нова Доба»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *