Пожежне спостереження доступне кожному: стартував новий проєкт Поліції охорони

Проєкт Департаменту поліції охорони триватиме до 01 травня. Головна мета – інформування населення, представників органів влади, освіти, медичної інфраструктури, бізнесу щодо можливості забезпечення надійного захисту їх майна від пожежі.

Поліція охорони Черкащини має відповідну ліцензію на проектування, впровадження та цілодобове спостереження за засобами пожежної сигналізації, використовує сертифіковане найсучасніше обладнання та відповідає вимогам ДСТУ EN 50518-2019, рекомендоване для встановлення об’єктів будь-якої форми власності та помешкань з особистим майном громадян.

При спрацюванні засобів пожежної сигналізації сигнал надходить на головний пункт центрального спостереження Управління поліції охорони в Черкаській області, негайно спрямовує на місце події наряд реагування поліції охорони, який прибуває за лічені хвилини та як правило, локалізує пожежу на стадії загоряння, а при необхідності вживає заходів щодо пожеже гасіння.

Фахівці Управління поліції охорони в Черкаській області надають консультації з питань вибору систем пожежної безпеки, забезпечать проектування, монтаж і сервісне обслуговування технічних засобів пожежної сигналізації та цілодобове спостереження за станом охоронно-пожежної сигналізації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.