Повідомлено про підозру жителю Донецька за пособництво державі-агресору

Повідомлено про підозру жителю міста Донецьк, який «зливав» представникам країни-агресора інформацію про розташування ЗСУ та збирав кошти на допомогу терористам.

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю м. Донецьк за фактами пособництва державі-агресору та несанкціонованого поширення інформації про переміщення й розташування Збройних Сил України.

За даними слідства, 56-річний підозрюваний у серпні 2022 року добровільно передав представнику «народної міліції «днр», прессекретарю «народної міліції «днр» інформацію про місця розташування українських військових на території Донецької області.

Дані він отримував від спільників, які знаходяться на підконтрольній Україні території.

Це дало змогу збройним силам рф спільно з незаконним збройним формуванням так званої «днр» нанести удари за допомогою засобів вогневого ураження по вказаним місцям дислокації ЗСУ.

Чоловік надавав інформацію ворогу з метою знищення військовослужбовців і військової техніки Сил безпеки й оборони України, які знаходилися на території Донецької області. Сприяв нанесенню шкоди суверенітетові, територіальній цілісності і недоторканості України.

Крім того, підозрюваний систематично розміщував на особистій сторінці в забороненій в Україні соціальній мережі відомості про збір коштів для допомоги збройним формуванням держави-агресора, зокрема придбання та передачі генераторів, радіостанцій, цифрових прицілів, квадрокоптерів та амуніції.

У зв’язку з переховуванням від слідства на тимчасово окупованій території України його оголошено в розшук та судом надано дозвіл на затримання. Встановлення інших, причетних до злочину осіб, триває.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.