На покращенні умов праці працівників текстильного підприємства наголосили інспектори на Черкащині

На Черкащині фахівці Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці надали працівникам підприємства легкої промисловості консультації щодо покращення умов праці та запобігання професійних захворювань.

Під час превентивного заходу інспектори приділили увагу питанням, пов’язаним з професійними ризиками, що виникають під час експлуатації швейного обладнання.

Увагу акцентували на особливостях умов праці працівників, зокрема на допустимому рівні шуму, освітлення і вібрації, на недопущенні фізичної перевтоми та підвищеного напруження зору.

Інспектори обговорили також важливість належної організації, проведення та оформлення результатів медичних оглядів працівників, а також порядок проведення лабораторних досліджень умов праці з визначенням шкідливих та небезпечних факторів на робочих місцях працівників.

Окрім того, під час робочих зустрічей з працівниками фахівці наголосили на важливості запровадження програми підтримки ментального здоров’я та створення психологічно сприятливого клімату в колективі, інформують в обласному управлінні Державної служби з питань праці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.