ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розробці детального плану території в межах земельної ділянки, орендованої ФОП Плодистим Я.О. на вул. Соборній (на виїзді з м. Сміла) в м. Сміла Черкаської області

На виконання рішення сесії Смілянської міської ради від 30.03.2017 № 41-38/VII, відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 виконавчий комітет Смілянської міської ради інформує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розробці детального плану території.
Метою розроблення детального плану території є уточнення у більш крупному масштабі положень Генерального плану міста Сміла, уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції параметрів забудови на земельній ділянці вздовж вулиці Соборної. Проектом пропонується будівництво автозаправної станції І категорії, малої потужності с комплексом будівель і споруд, автостоянки легкових автомобілів, здійснення благоустрою та озеленення території.

Детальніше читайте в газеті “Сміла” від 26 квітня

Долучайтеся до електронної передплати, щоб знати більше про Смілу і смілян

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *