Смілян чекає стильний концерт від фіналістів «Х-фактора»

біла вежа_Сміла_ЛогоСправжнім рокерським днем має бути 27 квітня у Смілі, адже в міському будинку культури дає свій стильний hard’n’heavy-ний концерт відомий київський рок-гурт «Біла вежа». Гурт веде активну концертну діяльність з далекого 2002 року, а в 2015 році вони стали фіналістами популярного телешоу «Х-фактор». Наприкінці цього ж року група презентувала свій новий (вже третій) альбом «Бути вільним». Однойменну пісню з цього альбому музиканти представили під час відбору пісенного конкурсу«Євробачення-2016».

У репертуарі гурту є пісні, які надзвичайно близькі музикантам та які дійсно любить публіка. На деякі з них були відзняті відеокліпи. Пісенні роботи «Білої вежі» можна почути на багатьох FM радіостанціях України (GalaRadio,Радіо 24, РадіоРокс тощо), а кліпи на телевізійних каналах М1, М2 та A-One. Кліпи гурту збирають десятки тисяч переглядів на Youtube, а загальна кількість переглядів відео з виступами гурту на Youtube вже перевищила 700000.
«Біла Вежа» багато та успішно гастролює по всій Україні, тому не могла оминути і наше славне місто. Тож чекаємо всіх прихильників року в МБК 27 квітня о 19-00. Буде гаряче!
Андрій МИРОНОВИЧ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *