Порушення вимог санітарного законодавства виявили у третині закладів освіти Черкащини

14544444445Новий навчальний рік в освітніх закладах Черкащини, враховуючи показники захворюваності на COVID – 19,  розпочався у звичайному не дистанційному режимі.

Для належного державного нагляду за підготовкою освітніх закладів до навчального року, недопущення ускладнень санітарно-епідеміологічної ситуації, фахівці відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства обласного управління Держпродспоживслужби взяли участь у майже 1 тис. комісійних перевірок закладів освіти.

Брали до уваги відповідність закладів вимогам санітарного законодавства, законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та можливість забезпечення протиепідемічних заходів в умовах адаптивного карантину.

Порушення вимог санітарного законодавства, забезпечення протиепідемічних заходів зареєстрували на кожному третьому об’єкті.

Керівникам закладів освіти комісія надала майже 600 пропозицій щодо усунення виявлених порушень, органи державної влади та місцевого самоврядування були повідомлені щодо проблемних питань у матеріально-технічному, санітарно-гігієнічному та протиепідемічному забезпеченні закладів освіти, інформують в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *