Черкащанка першою в Україні оформила соціальну картку для виплат «Пакунок малюка»

118765791_381034682883830_7344073568574502097_n-1536x10271 вересня черкащанка Дарія оформила картку для виплати одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка». 27-річна мама з Черкас першою в Україні отримала карту й тепер матиме змогу придбати необхідні для донечки речі, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Тепер це стало можливим для всіх батьків новонароджених у межах реалізації урядового пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка».

Партнер проекту – АТ «Комерційний банк «ПриватБанк». І саме з 1 веренся стартував процес видачі таких карток.

– Така грошова допомога є більш актуальною, – говорить пані Дарія. – Адже таким чином батьки мають змогу обрати саме той товар, який їм потрібен. Мова і про розмір, і колір, сезонність одягу. Наша донечка народилася зовсім маленькою, а тому не впевнена, що безпосередньо товар пакунку підійшов би. Нині ж у планах – придбати за ці кошти насамперед стілець для годування, який ще не маємо.

Директор Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Руслан Чикало розповів, що пріоритетом для Мінсоцполітики є переведення всіх пільг у формат монетизованих, що більш зручно для людей. Загалом же проект «Пакунок малюка» діє вже 1,5 роки.

– Люди самі насправді знають, куди витратити кошти, на які потреби. Йдеться і про проект «Пакунок малюка». Монетизована допомога, переконаний, набагато краща. Зауважу, що за ці кошти, а це 5 тис. грн, родини можуть придбати лише дитячі товари та необхідні речі для мам. 

У Мінсоцполітики зазначають, що головною особливістю карти є те, що її можна відкрити протягом року з дати народження дитини, й кошти можна використати ще протягом року з моменту їхнього зарахування шляхом придбання дитячих товарів і товарів для породіллі у закладах торгівлі, які уклали з Мінсоцполітики публічний договір (перелік буде розміщений на сайтах Мінсоцполітики та ПриватБанку).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *