Поповнення районного хаб-складу, допомога захисникам та ВПО: головні питання у Черкаській РВА

Завдяки постійним партнерам районний хаб-склад поповнився новенькими електрогенераторами, які будуть передані тим, хто цього найбільше потребує. Про це, зокрема, говорили на щотижневій нараді у Черкаській РВА.

На цьому тижні буде чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». Триває моніторинг закупівлі територіальних громад та їх комунальних підприємств. Наразі кожна зекономлена гривня – це можливість підсилити наших захисників і захисниць.

Вже сьогодні робота має бути спрямованою на те, щоб кожен захисник і захисниця, повернувшись із зони бойових дій або звільнившись з військової служби, отримали повну інформаційну та ресурсну підтримку на кожному з етапів шляху повернення до мирного життя. З цією метою у Черкаському районі функціонує чотири простори для ветеранів війни. Також у Будищенській громаді вже визначено приміщення під розміщення ветеранського простору. У Корсунь-Шевченківській громаді питання створення ветеранського простору внесено на розгляд пленарного засідання.

Протягом тижня управлінням соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації 5 особам визначено статус особи з інвалідністю внаслідок війни, 18 – член сім’ї загиблого захисника/захисниці, з них 3 неповнолітнім.

Загальна кількість зареєстрованих ВПО по району становить 53 825 осіб, з них: м. Черкаси – 26034 особи, м. Сміла – 6 348 осіб, м. Канів – 3 459 осіб. Район без вказаних міст -17 984 осіб.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.