Понад 230 безробітних черкащан знайшли роботу у машинобудівництві

машинобудуванняУ Черкаській області працює 80 підприємств в галузі машинобудування, які експортують близько 20 % своєї продукції. Основна продукція – устаткування для харчової, текстильної, хімічної галузей промисловості, кар’єрного обладнання, виробництво автобусів та автомобілів.

Підприємства машинобудівної галузі тісно співпрацюють з обласною службою зайнятості  у напрямку укомплектування кадрами актуальних вакансій.

Такі роботодавці як – державні підприємства ДП “45 ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД”, ТОВ “УКРКАРД”, “ЕЛІТ” ТОВ-КОМПАНІЯ, ТОВ “ГРІН КУЛ”, ТОВ “ПК “ПОЖМАШИНА”, ТОВ “ПРОМСЕРВІС”, ТОВ “ЮТЕКС УКРАЇНА”, ТОВ “Смілянський ливарний завод”, ПП “УКРАВТОЗАПЧАСТИНИ” до обласної служби зайнятості з початку року подали для укомплектування 411 вакансій, з них за сприяння служби укомплектовано 232 вакансії.

Серед вакансій, які є затребуваними на черкаських  підприємствах залишаються: інженер-конструктор (електротехнік), інженер-електронік, слюсар з механоскладальних робіт, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Що стосується громадян, які шукали роботу за інженерними професіями, то таких протягом січня-серпня 2020 року було 934 особи. На сьогодні на обліку служби зайнятості перебуває 533 безробітних.

Що стосується рівня заробітної плати серед заявлених вакансій, то в середньому він становить від 6 до 10  тис. грн, інформують у відділі інформаційної роботи обласного Центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *