Черкащанам роз’яснюють, чи справді із 1 жовтня підвищиться ціна на електроенергію

1601300253_novini-4В українських ЗМІ почала з’являтися інформація про підвищення ціни на електричну енергію для побутових споживачів з 1 жовтня 2020 року.

 
Як інформують у ТОВ «Черкасиенергозбут», ця інформація не підтверджена. Відповідно до законодавства нові тарифи на електроенергію мають бути опубліковані не пізніше, ніж за 20 днів до їх застосування.
 
Наразі, до ТОВ «Черкасиенергозбут» як до єдиного на території Черкаської області постачальника електроенергії для побутових споживачів, інформації про прийняття чи затвердження законодавчих актів, у відповідності до яких міг би бути змінений тариф за 1кВт.год для населення, не надходило. Відтак, з 1 жовтня 2020 року ціни для побутових споживачів мають залишитися без змін.
 
В подальшому, для уникнення непорозумінь черкащан просять не забувати передавати покази лічильниківвчасно оплачувати рахунки та слідкувати за повідомленнями на сайті, сторінці у Фейсбуці та Telegram-каналі.
 
ТОВ «Черкасиенергозбут» розуміє важливість питання ціни на електричну енергію для пересічних громадян, тому неодмінно інформуватиме про всі зміни одразу після отримання підтвердженої інформації.
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *