Понад 200 осіб з обмеженими можливостями працевлаштувалися за допомогою служби зайнятості

Протягом січня-квітня 2018 року послуги обласної служби зайнятості отримували 1,3 тис. безробітних з обмеженими можливостями.

Кількість людей з обмеженими можливостями, які були працевлаштовані за сприянням служби зайнятості, становила 232 особи, зокрема на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштовано 4 особи з обмеженими можливостями та 6 осіб шляхом надання одноразової допомоги по безробіттю для відкриття власної справи.

Кількість людей з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 148 осіб.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці людей з обмеженими можливостями, професійне навчання за направленням центрів зайнятості у січні-квітні 2018 року проходили  98 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення людей з обмеженими можливостями. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримало 1 650 безробітних  з обмеженими можливостями.

Станом на 1 травня 2018 року кількість безробітних людей з обмеженими можливостями зросла на 6,3% та становила 805 осіб. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані люди з обмеженими можливостями (за інформацією роботодавців), становила 33 особи, що на 13,8% більше, ніж на 1 травня 2017 року.

Відділ статистики та прогнозування ОЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *