Погодні умови на Смілянщині

погода у травніНа Смілянщині суху і теплу, з окремими прохолодними ночами, погоду восьму добу поспіль обумовлює антициклон з півночі. З 23 по 28 травня середній температурний фон перевищував кліматичну норму на 1-5º, денний максимум становив +23+28º, вночі було до +7+16º;вітер спостерігається помірний; відносна вологість повітря в денні години зменшувалась до 25-36 %. В нічні та ранкові години спостерігались рясні роси.

До закінчення календарної весни залишилося два дні. Цьогоріч зміна сезонів пройде під знаком бездощів’я та похолодання. Наразі центр антициклону з півночі наблизився до нашого краю. За прогнозом синоптиків Черкаського обласного центру з гідрометеорології, в найближчі 2 дні істотних змін у погоді не передбачається. Утримається суха та дуже тепла погода, з температурою повітря вночі +9+14º, вдень +27+29º. Вітер майже стихне.

Тиха, суха і дуже тепла погода створює умови для накопичення в атмосфері викидів підприємств та автотранспорту, а також підтримує надзвичайний  показник горимості у лісах.

Сприятливі умовами є для заготівлі сіна, обробки посівів проти шкідників та хвороб, проте зумовлюють подальше висушування ґрунту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *