Поліція Черкащини оголошує конкурс на макет муралу для увічнення пам’яті про Героїв

Щоразу, коли чуємо про жахливі втрати українських захисників на передовій, невимовний біль стискає груди. Зокрема, поліція Черкащини вже більше року, втратила 10-х своїх Героїв, які до останнього подиху захищали Україну й навіки залишаться для кожного з нас прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її світле майбутнє.

Керівництвом ГУНП в Черкаській області прийнято рішення про оголошення конкурсу на макет муралу для увічнення пам’яті про наших полеглих Героїв, зображення якого планується розмістити на торцевій стіні адмінбудівлі ГУНП в Черкаській області (з урахуванням в ескізі 5-ти віконних отворів).

У поліції переконані, що серед української молоді є багато талановитих людей, які зможуть у своїх роботах відобразити увесь героїзм, мужність та відвагу наших колег-поліцейських, які навіки залишилися вірними Присязі та українському народу. Тож, до участі у конкурсі запрошуються всі, хто має до цього хист та бажання.

Надіслати свої ескізи можна на ел.адресу ssgr-ukz@ukr.net у місячний термін від оголошення початку конкурсу. Макет муралу визначить комісія.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.