Податківці розповіли, скільки рентної плати та екологічного податку сплатили черкащани у червні

Як інформують в обласному управлінні податкової служби, у червні 2023 року показник із надходження рентної плати за спеціальне використання води до загального фонду державного бюджету забезпечено 104 відс. (надійшло 0,15 млн грн при доведеному показнику 0,14 млн грн).

Надходження рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України до державного бюджету становить 106,8 відс.

Надходження екологічного податку у червні поточного року до загального фонду державного бюджету 0,3 млн грн, надходження становлять 0,34 млн грн або 112,4 відс., темп росту до минулого року становить 243,5 відс. або більше на 0,2 млн гривень.

Надходження екологічного податку до місцевих бюджетів забезпечено на 116,9 відс. (надійшло 0,2 млн грн при доведеному показнику 0,17 млн грн), темп росту до минулого року становить 129,3 відс. або більше на 0,04 млн гривень.

Разом з тим, не забезпечено виконання показників із надходження рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, рентної плати за користування надрами до загального фонду державного бюджету та місцевих бюджетів, рентної плати за спеціальне використання води до спеціального фонду державного бюджету та місцевих бюджетів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.