Поліцейські з Черкащини – призери Всеукраїнських змагань з бодибілдингу

PM844image004Відкритий Кубок України з фітнесу та атлетизму відбувся минулими вихідними в місті Києві. Головне Управління Національної поліції в Черкаській області представляли двоє поліцейських з Черкащини, які зайняли призові місця.

Працівники поліції Черкащини взяли участь у змаганнях Кубку України з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму WBPF 2016, які проходили в будинку культури Київського політехнічного інституту 14 травня за версією Всеукраїнської федерація бодібілдингу, фітнесу та атлетизму UBPF. Всього приймали участь близько 400 атлетів майже з усіх регіонів України. Від правоохоронних органів Черкащини на змагання прибули перуповноважений управління захисту економіки Владислав Ворона та співробітник управління превентивної діяльності Сергій Байда, які мають звання майор поліції. Обидва посіли досить високі місця: в категорії «атлетік-фізик» понад 180 см Владислав Ворона посів п’яте місце, а Сергій Байда став срібним призером в категорії «чоловік бодибілдинг» до 100 кг.

Управління СК ГУНП в Черкаській області щиро привітало своїх працівників із заслуженими результатами Всеукраїнського рівня.