Поліцейські охорони присягнули на вірність Українському народу

В Управлінні поліції охорони в Черкаській області поповнення. На вірність українському народові урочисто присягнули молоді поліцейські.

Усі вони – будуть направлені на навчання до Вінницького вищого професійного училищі Департаменту поліції охорони та опісля приступлять до виконання своїх службових обов’язків.

8 грудня в Управлінні поліції охорони в Черкаській області відбулася урочиста присяга молодих правоохоронців, які напередодні пройшли конкурси на відповідні посади та були рекомендовані поліцейською комісією на службу.

П’ятьох новобранців привітав начальник Управління поліції охорони в Черкаській області Василь Курятник. Побажав бути успішними в обраній професії, віддано служити людям, сумлінно виконувати свої службові обов’язки та самовіддано стояти на забезпеченні суверенітету нашої держави.

– Після урочистих заходів на молодих поліцейських чекає пів року навчання у центрі первинної професійної підготовки, – повідомила фахівець з комунікації Управління поліції охорони в Черкаській області Олена Вакуленко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.